Oferta wigilijna restauracji
EATALIA w Kamionkach

Oferta wigilijna

Wigilia to szczególny dzień, który nie tylko chcemy spędzić w miłej atmosferze, ale i przy stole zastawionym potrawami, na które czekamy cały rok. Wszystkim poszukującym miejsca do wspólnej wieczerzy oraz tym, którzy zdecydowali się na zamówienie cateringu, by Wigilię spędzić w rodzinnym gronie i nie przejmować się przesadnie przygotowaniami, serdecznie polecamy ofertę naszej restauracji. EATALIA w Kamionkach czeka na swoich wigilijnych gości, bez względu na to, czy planują oni firmową Wigilię, czy poszukują pysznego jedzenia, które doskonale odnajdzie się na świątecznym stole.

Restauracja Eatalia Kamionki
Firmowa wigilia

Doskonały pomysł na firmową Wigilię i nie tylko!

Jeśli szukasz miejsca, w którym w firmowym gronie miło spędzicie czas racząc się wigilijnymi potrawami wzbogaconymi o niepowtarzalne dania lub w gronie rodziny i przyjaciół chcecie spędzić niezapomniany, świąteczny wieczór - zapraszamy do naszej restauracji! EATALIA w Kamionkach przygotowała wyjątkowe wigilijne menu oraz ofertę skierowaną nie tylko do tych zapracowanych gości, ale i dla osób, którym zależy na miłej atmosferze i pysznym jedzeniu.

Oferta wigilijna w EATALIA w Kamionkach została przygotowana z myślą o osobach stawiających na połączenie tradycji z nowoczesnymi akcentami w kuchni. Wigilijny wieczór w naszej restauracji będzie wyjątkowym przeżyciem, pozwoli na chwilę zapomnieć o pracy i trudach dnia powszedniego i stanie się pretekstem do zacieśnienia więzi w firmie. Będzie również wspaniałą okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych przyjaciół lub członków rodziny, których zawsze widujemy zbyt rzadko w ciągu roku! Zatem, bez względu na to, czy szukasz miejsca do zorganizowania wieczerzy dla licznej grupy, restauracji w której ze smakiem i w świątecznej atmosferze spędzisz Wigilię lub zależy Ci na sprawdzonym i pysznym wigilijnym cateringu - EATALIA będzie idealnym wyborem!

Sprawdź ofertę wigilijną Zobacz menu cateringowe

Obiad wigilijny czy kolacja wigilijna?

Z okazji Wigilii Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkową ofertę na obiad wigilijny oraz kolację wigilijną. Podczas obiadu serwujemy barszcz z krokietem mięsnym lub krem z leśnych grzybów oraz smażonego karpia marynowanego w cebuli i majeranku z puree ziemniaczanym i zasmażaną kapustą bądź confitowane udko z kaczki z gnocchi i duszoną modrą kapustą w czerwonym winie. Do tego na deser proponujemy piankę makową z rodzynkowym żelem i marynowaną pomarańczą lub fondanta czekoladowego z kremem angielskim. Do tego oczywiście woda, kompot z suszu, kawa i herbata i to wszystko w cenie 120 zł za osobę. Warto wspomnieć, że można wybrać również rozmaite przystawki, jak choćby marynowanego śledzia, cebulę piklowaną czy żel z pieczonego jabłka bądź tatar wołowy.

Wigilijna kolacja w restauracji EATALIA w Kamionkach kosztuje 35 zł od osoby, a w cenie tej znaleźć można pierogi z kapustą i grzybami, pierogi z mięsem okraszone boczkiem, kapustę zasmażaną oraz dorsza zapiekanego w warzywach. Do tego podajemy oczywiście wyjątkowy chleb z naszego własnego wypieku - pyszny i chrupiący.

Bez względu na to, czy będziemy gościć Cię podczas Wigilii z rodziną i przyjaciółmi, czy przyjdziesz do nas w firmowym gronie - możesz liczyć na ciepłą, życzliwą i prawdziwie świąteczną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat naszej restauracji! Zapraszamy na Wigilię do EATALIA w Kamionkach!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin!

+48 783 783 438

ZAPRASZAMY

Poniedziałki - Czwartki: 12:00-21:00
Piątki - Soboty: 12:00-22:00
Niedziele: 12:00-21:00

Restauracja Eatalia Kamionki
ul. Poznańska 117, 62-023 Kamionki
Tel.: 61/819-80-81
Tel.:570 945 768
Manager Restauracji
Tel.:783 783 438
email: info@restauracjaeatalia.pl